tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2017
  • 6 września 2017

[WIDEO] Gwiazdy Disco Polo na murawie Stadionu Miejskiego

To było największe muzyczne pożegnanie wakacji. Na Stadionie Miejskim Tychy odbył się Tyski Festiwal Disco Polo&Dance. Na murawie wystąpiły największe gwiazdy Disco Polo. Koncert na żywo zobaczyło 7429 osób.- Stadion Miejski Tychy, to nie tylko arena piłkarskich wydarzeń. Teraz otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszego obiektu. Zainteresowanie festiwalem oraz opinie publiczności potwierdzają, że to właściwy kierunek. Po raz pierwszy organizowaliśmy koncert na taką skalę i na pewno jest to dla nas bardzo cenne doświadczenie - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Na murawie Stadionu Miejskiego wystąpili: Weekend, Andre, DBomb, Freaky Boys, Łobuzy, Mig, Czadoman, Big Party, Exotic i Marcus. Publiczność zgromadzona na trybunach i murawie usłyszała największe przeboje m.in "Ona Tańczy Dla Mnie", "Ruda Tańczy Jak Szalona", "Ale Ale Aleksandra" czy "Do Diałego Rana".

Gwiazdy Disco Polo na murawie Stadionu Miejskiego - 31.08.2017 · fot.


- Ja do tej pory nie znałem dosyć dobrze tego gatunku muzyki. Zawsze go lubiłem, ale nigdy się nie wdrażałem. Po głębszej analizie, przygotowując zestawienie zespołów popatrzyłem przede wszystkim na ilość odsłon wykonawców poszczególnych utworów na YouTube. Łączna liczba odsłon tych przebojów, które wystąpiły podczas koncertu przekracza 1 200 000 000. To robi wrażenie i tym przede wszystkim się kierowałem - dodaje Jacek Bazan, właściciel restauracji Stadionova

Stadion Miejski Tychy w dwóch ostatnich latach był już gospodarzem kilku dużych wydarzeń m.in Mistrzostw Europy U-21 czy spotkań Eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet. Niewykluczone, że w przyszłym roku ponownie zagra tu muzyka.

ab, BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.