tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 16 listopada 2017
  • 4 lutego 2018

Trwają zgłoszenia do XI Tyskiego Festiwalu Monodramu Motyf

Za nami:

W marcu odbędzie się XI Tyski Festiwal Monodramu Motyf. Już teraz możesz zgłosić swój udział w wydarzeniu!

Od 14 do 18 marca w naszym mieście odbywać się będzie XI Tyski Festiwal Monodramu Motyf. Celem Festiwalu jest pobudzanie aktywności twórczej aktorów niezawodowych; propagowanie monodramów szczególnie cennych dla dorobku teatru offowego; konfrontacja dorobku artystycznego niezależnych zespołów teatralnych oraz aktorów niezawodowych. Festiwal, z uwagi na formułę prezentacji konkursowych, panele dyskusyjne, warsztaty aktorskie prowadzone przez uznane autorytety w dziedzinie teatru oraz spektakle mistrzowskie, ma charakter edukacyjny.

Uczestnikami Festiwalu mogą być osoby powyżej 16. roku życia, uprawiające nieprofesjonalną działalność teatralną w placówkach oświatowych, kulturalnych i innych. Tematyka prezentowanych przedstawień jest dowolna.

Zgłoszenia (zawierające wypełnioną komputerowo i podpisaną kartę zgłoszenia oraz płytę DVD z nagraniem prezentacji) należy wysłać: na adres organizatora, tj. Miejskie Centrum Kultury w Tychach, ul. Bohaterów Warszawy 26, 43-100 Tychy lub: mailem (skan wypełnionej i podpisanej karty oraz link do prezentacji) na adres: dominika.porwit@mck.tychy.pl, w tytule wiadomości wpisując „MOTYF 2018”. Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń to 5 lutego (w przypadku poczty tradycyjnej liczy się data stempla pocztowego).

W tym roku jury festiwalowemu przewodniczył będzie Wojciech Pszoniak, który podczas Gali Finałowej, 18 marca zaprezentuje swój mistrzowski monodram pt. „Belfer”.Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.