tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 11 stycznia 2018

Zapisy na półkolonie zimowe ze spółdzielnią OSKARD

Ferie za pasem, a spółdzielnia OSKARD jak co roku organizuje cieszące się dużą popularnością wśród tyskich dzieci stacjonarne formy wypoczynku. Najmłodszych można zapisywać już od czwartku, 11 stycznia.

Nie każde dziecko ma możliwość spędzić ferie zimowe na obozie sportowym, nie wszyscy wyjeżdżają z rodzicami poszaleć na śniegu. Tej grupie dzieciaków, które spędzą ferie w Tychach z pomocą przychodzi, jak co roku, załoga spółdzielni OSKARD. Organizowane przez pracowników półkolonie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

- W programie przewiduje się: wyjścia na basen i do kina, wycieczki autokarowe, warsztaty plastyczne, konkursy i turnieje, wycieczki piesze, zajęcia plastyczno - techniczne, zabawę w teatr, zajęcia na kręgielni, naukę tańca, pedagogikę zabawy, spotkania z ciekawymi ludźmi (sportowcy). Fachową opiekę nad uczestnikami małych form wypoczynku sprawować będzie kadra pracownicza Działu Społeczno-Kulturalnego - informuje Barbara Konieczna, kierownik Działu Społeczno-Kulturalnego i tyska radna.

Spółdzielnia zaplanowała dwa turnusy półkolonijne, dzieląc dzieci sprawiedliwie na dwie grupy. Pierwszy turnus odbędzie się w dniach 29 stycznia - 2 lutego, drugi w dniach 5 - 9 lutego dla Klubów Osiedlowych Magdalena, Olimpia, Orion, Regina Uszatek. Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

W jednym turnusie może wziąć udział 33 dzieci w jednym klubie. Wyjątkami są tu klub Magdalena, gdzie liczba miejsc wynosi 25 i klub Regina - 21. Opłata za jeden turnus dla dzieci członków TSM OSKARD to 50 zł (pierwszeństwo przy zapisie). Pełna cena dla dzieci mieszkańców, którzy nie są członkami spółdzielni i pozostałych tyszan to 228,59 zł brutto. Zapisy potrwajądo wyczerpania miejsc.

Szczegółowe informacje i zapisy możliwe są w placówkach TSM Oskard i telefonicznie:
  • Klub Osiedlowy Magdalena (ul. R. Dmowskiego 2) tel. (32) 217-76-43,
  • Klub Osiedlowy Olimpia (ul. Armii Krajowej 1) tel. (32) 217-47-97,
  • Klub Osiedlowy Orion (ul. Orzeszkowej 2) tel. (32) 217-02-32,
  • Klub Osiedlowy Regina (ul. W. Reymonta 37) tel. (32) 218-48-35,
  • Klub Osiedlowy Uszatek (ul. Uczniowska 7) tel. (32) 217-31-64.

joa / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.