tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 16 lutego 2018
  • 19 lutego 2018

VOGULE TO LUBIĘ TYCHY - tyska odpowiedź na okładkę VOGUE

Pismo modowe VOGUE od dawna było wyczekiwane przez polską publikę. W końcu, 14 lutego ukazał się pierwszy polski numer uznanego na całym świecie magazynu.

vogule to lubię tychy
fot.


Okładka Vogue Polska wzbudziła ogromne kontrowersje. Zdjęcie Anji Rubik i Małgosi Beli na tle Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wywołało poruszenie zarówno wśród fotografów, jak i czytelników. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Wkrótce pojawiły się liczne przeróbki zdjęcia. Lokalni fotografowie również nie pozostali dłużni.

Mieszkanka Tychów, Agnieszka Seidel-Kożuch postanowiła wykonać zdjęcie na tle popularnej "Żyrafy". Do udziału zaprosiła swoje koleżanki - Aleksandrę Lipowską i Annę Sitko, również tyszanki.

- VOGULE TO LUBIĘ TYCHY - zdjęcie, które zostało w czwartek wykonane nawiązuje do okładki VOGUE Polska. Moja interpretacja okładki była po prostu real time marketingiem, który przekroczył moje oczekiwania. W Internecie pojawiło się kilka wersji okładki wykonanej przez fotografów, czy nawet amatorów, ale brakowało okładki śląskiej, dlatego 14 lutego powstał pomysł, aby wykonać śląsko-tyską wersję. Pokazać w Tychach, że my też mamy ciekawą historię, a ja jako tyszanka od urodzenia, że po prostu lubię, ba! wręcz kocham to miasto - mówi Agnieszka Seidel-Kożuch.

A Wy jak oceniacie oryginalną okładkę VOGUE Polska oraz jej tyski odpowiednik?

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.