tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 27 lutego 2018
  • 5 marca 2018

Tyszanka Kamila Ocimek opowie "Jak od/znalazła się w Nowym Jorku"

Za nami:

W poniedziałek, 5 marca o godzinie 18.00 zapraszamy na Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK. Tyszanka Kamila Ocimek będzie opowiadać o swojej podróży do Nowego Jorku - "Jak od/znalazłam się w Nowym Jorku". Wstęp na spotkanie jest wolny.

"Gdy jesteś na miejscu, a w Europie jest już jutro, czyli jak OD/Znalazłam się w Nowym Jorku. Plan był prosty. Lot do Stanów Zjednoczonych, a stamtąd autobus za 11 $ do Kanady. Kto by uwierzył, że dotarcie do Nowego Jorku może być tak tanie. Skoro tylko trafiła się okazja, należało z niej skorzystać. Nowy Jork nie mógł być jednak tylko przystankiem na lądowanie. Szybkie przeorganizowanie planów pozwoliło zostać tam na chwilę. Choć trzy dni to zdecydowanie za mało by zwiedzić to miasto, gdy ma się tylko trzy dni, trzeba wycisnąć je jak cytrynę. Od świtu do zmierzchu, od Harlemu do Brooklynu, od Central Parku do Wyspy Wolności. Co takiego ma w sobie ta betonowa dżungla, że gdy wpadasz w jej sidła, to z własnej, nieprzymuszonej woli chcesz tam zostać?”

Tyszanka Kamila Ocimek opowie "Jak od/znalazła się

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.