tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 6 marca 2018
  • 9 marca 2018

Noc Grozy z premierą Nieznajomych: Ofiarowanie 9 marca w Multikinie!

Za nami:

Aż 4 mrożące krew w żyłach filmy grozy w 1 noc, w tym trzy pokazy specjalne: premierowo Nieznajomi: Ofiarowanie, premiery specjalne Bye Bye Man i nowej części serii Amitvyille oraz pierwsza część Nieznajomych. Specjalnie dla tych, którzy lubią się bać!

ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń ze świetnym premierowym repertuarem: w programie aż trzy pokazy premierowe! Żądne zemsty duchy, psychopatyczni mordercy, klątwy i potworne tajemnice sprawią, że tej nocy każdego widza przeniknie na wskroś prawdziwy aż do bólu strach! Wszystko to za sprawą czterech mrożących krew w żyłach filmów grozy. W repertuarze:
- Nieznajomi: Ofiarowanie - premierowo!
- Nieznajomi
- Amityville: Przebudzenie - premierowy pokaz ,po raz pierwszy w Polsce!
- Bye Bye Man - premierowy pokaz, po raz pierwszy w Polsce!

ENEMEF: NOC GROZY odbędzie się 9 marca (piątek). Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):
- 28-30 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 28 zł lub 30 zł każdy
- 35-39 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Noc Grozy z premierą Nieznajomych


Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.