tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 16 kwietnia 2018

[WIDEO] Tyszanin rapuje o tym, co go otacza. Pierwszy klip w YouTube

W niedzielę w serwisie YouTube ukazał się pierwszy klip tyszanina - Kamila Grzegorczyka. Utwór „Auston Matthews” jest w pewnym sensie metryczką, 3-minutową charakterystyką Kamila jako człowieka, jego hobby, gustów oraz w delikatnym stopniu wszelakich poglądów. Uwaga! Film zawiera wulgaryzmy!Uwaga! Film zawiera wulgaryzmy!

Kamil Grzegorczyk jest absolwentem I LO w Tychach, obecnie studiuje na Uniwersytecie Śląskim. W przeszłości przez 11 lat był hokeistą, grając między innymi dla Panter Tychy i MOSM-u Tychy. Rapem zainteresował się już jako dziecko. Od kilku lat zainteresowanie to coraz bardziej przestawało być bierne. Kamil pisał sporo tekstów, ćwiczył aspekty techniczne, wymyślał różne koncepty na utwory/albumy. W marcu postanowił jeden z napisanych tekstów nagrać, co udało się zrealizować w krakowskim studiu IP Studio, a jako podkładu na zasadzie nagrania „non-profit” użyto utworu jednego z czołowych producentów w kraju, Chrisa Carsona.

Utwór „Auston Matthews” jest w pewnym sensie metryczką, 3-minutową charakterystyką Kamila jako człowieka, jego hobby, gustów oraz w delikatnym stopniu wszelakich poglądów. Jako że w dotychczasowym życiu hokej stanowił lwią część jego osobowości, jest też najbardziej wyrazistym elementem utworu i teledysku, co udało się osiągnąć dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Tyskie Lwy, na których strzelnicy było zrobione kilka ujęć.

Tytuł: Auston Matthews
Tekst/rap: Kamil Grzegorczyk
Muzyka: Chris Carson
Studio: IP Studio
Mix/Mastering: Ipkis, IP Studio
Zdjęcia: Mateusz Wołek, Kamil Bagiński, NJ
Montaż: Kamil Grzegorczyk
Pomoc przy realizacji: Adam Grzegorczyk, Klaudia Jodłowska

Film posiada napisy w języku polskim i angielskim. Tekst jest dostępny również na portalu RapGenius, tam też są wyjaśnione niektóre wersy.


Choć to dopiero pierwszy utwór, Kamil liczy na to, że będzie to pierwszą zębatką w całym mechanizmie jego twórczości i niebawem będzie można usłyszeć jego kolejne utwory, w których na pewno będzie więcej przemyśleń, upodobań, poglądów.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.