Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2018
  • 2 lipca 2018

[ZDJĘCIA] Zalewski, LemON i Grzeszczak zaśpiewali w Tychach

To było prawdziwe rozpoczęcie wakacji. W miniony weekend Tychami zawładnęła muzyka i zabawa! Oprócz koncertów topowych muzyków polskiej sceny usłyszeliśmy lokalne kapele, ale to tylko część atrakcji, jaka czekała na przybyłych do Parku Miejskiego Solidarności! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Dni Miasta Tychy - 30.06.2018 · fot.


Było alternatywnie, było rockowo, było magicznie, a przede wszystkim - różnorodnie! Tegoroczne Święto Miasta Tychy to prawdziwy kalejdoskop muzycznych klimatów - tych lokalnych i ogólnopolskich. Na jednej scenie wystąpili tyscy artyści i topowi artyści współczesnej sceny muzycznej. W sobotę usłyszeliśmy Zbigniewa Forysia Band ex Lombard, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, a w niedzielę LemONa i Sylwię Grzeszczak. Koncertowy wachlarz dopełniali tyszanie: Zero Stopni, Kasia Skiba i Ja oraz SznapsMaszyna.

Dni Miasta Tychy - 01.07.2018 · fot.

ups, BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA