tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2018
  • 22 kwietnia 2018

ZDJĘCIA: Piknik rodzinny z okazji 47. urodzin GKS-u Tychy

Piątek 20 kwietnia należał do GKS Tychy. W tym dniu klub świętował swoje 47. urodziny. Z tej okazji na mieszkańców Tychów czekało szereg atrakcji. Na Stadionie Miejskim od ul. Edukacji odbył się piknik rodzinny. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Piknik rodzinny z okazji 47. urodzin GKS-u Tychy - 20.04.2018 · fot.


Na najmłodszych kibiców czekały m.in boiska mobilne, bramki celnościowe czy namioty edukacyjne. Animatorzy przygotowali dla dzieci całą masę kreatywnych zajęć. W trakcie urodzin GKS Tychy nie zabrakło maskotki, która pojawiła się w towarzystwie całej rodziny wilków. Przed zwiedzającymi klub otworzył klubowego malucha, który zaprasza na mecze GKS Tychy. Nie zabrakło również cheerleaderek czy stołu do piłkarzyków.

Piknik rodzinny z okazji 47. urodzin GKS-u Tychy - 20.04.2018 · fot.


Klub wspólnie z PKM Tychy uruchomił specjalną urodzinową linię. Za kierownicą autobusu usiadł Michał Kasperczyk - radny Miasta Tychy. "71" w pierwszym kursie z wyznaczonych przystanków zabrał najmłodszych na rodzinny piknik, z kolei bezpośrednio przed meczem autobus przywiózł kibiców na mecz z Górnikiem Łęczna.

Piknik rodzinny z okazji 47. urodzin GKS-u Tychy - 20.04.2018 · fot.


Na rodzinny piknik i wspólne oglądanie meczu zostali zaproszeni zawodnicy wszystkich klubów partnerskich GKS Tychy. W piątek z trybun Stadionu Miejskiego piłkarzy dopingowała Akademia Młodego Piłkarza, APN GKS Tychy, Fortuna Wyry, Grom Tychy, Iskra Pszczyna, LKS Studzionka, MKS Lędziny, Młode Wilki GKS Tychy, Ogrodnik Cielmice, OKS JUW-e Jaroszowice, OKS ZET Tychy, Polonia GKS Tychy, Raki Gostyń, Siódemka Tychy oraz UKS Czułowianka Tychy.

Piknik rodzinny z okazji 47. urodzin GKS-u Tychy - 20.04.2018 · fot.


Urodziny klubu potrwają przez kilka dni. 27 kwietnia zostanie rozegrany turniej w piłkarzyki. W rozgrywkach wezmą udział partnerzy Klubu Biznesu GKS Tychy.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.