Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 16 maja 2018
  • 25 maja 2018

[ZDJĘCIA] Wręczono nagrody w dziedzinie kultury i sportu

Czwartkowe popołudnie w Teatrze Małym upłynęło pod znakiem gali nagród Prezydenta Tychów w dziedzinie kultury i sportu. Honorowym obywatelem naszego miasta został himalaista, Adam Bielecki.

Wręczenie nagród w dziedzinie kultury i sportu - 24.05.2018 · fot.


Wśród laureatów znaleźli się Dominik Gajda wraz z Marcinem Zimnalem, twórcy organizowanego od 18 lat prestiżowego konkursu fotograficznego Tychy Press Photo i członkowie Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego (otrzymali 12 tysięcy złotych) i hokeiści GKS Tychy (pula 300 tysięcy złotych) za uzyskanie trzeciego w historii tyskiego klubu mistrzostwa Polski i za otrzymanie Pucharu Polski. Pomysłodawcy Himalaista, fotografowie i hokeiści. Tytuł Darczyńcy Roku otrzymała Iwona Kuklok-Opolska za wkład w modernizację Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Podczas uroczystości wręczono również Adamowi Bieleckiemu tytuł Honorowego Obywatela Tychów.

Wieczór uświetnił koncert wokalisty Budki Suflera, Krzysztofa Cugowskiego, który wystąpił z nową grupą. Artysta porwał publiczność brawurowym wykonaniem kultowych utworów nieistniejącego zespołu.

Loading...


43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

BM, joa / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA