Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 26 października 2018
  • 28 października 2018

"Dziewczyna w sieci pająka" premierowo w Multikinie

Pojawia się znikąd. I wszędzie tam, gdzie kobietom dzieje się krzywda. Nie stroni od brutalności, wyznając zasadę "oko za oko". Multikino zaprasza na ekranizację słynnej powieści będącej kontynuacją cyklu książek Stiega Larssona.

"Dziewczyna w sieci pająka" to wielki kinowy powrót Lisbeth Salander, bohaterki kultowej powieści z jednego z największych bestsellerów książkowych naszych czasów - cyklu powieści Stiega Larssona. W roli Salander występuje znakomita Calire Foy.

Autorem "The Girl in the Spider’s Web" (w Polsce książka ukazała się pod tytułem "Co nas nie zabije") jest David Lagercrantz, który po śmierci Larssona - zgodnie z wolą spadkobierców - podjął się kontynuacji przebojowej serii.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.