Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 20 grudnia 2018
  • 27 grudnia 2018

Kolędy na pożegnanie. Muzeum Miejskie zaprasza na koncert

Za nami:

Tradycyjnie już z końcem roku Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza do Dawnej Młótowni na koncert w wykonaniu Stowarzyszenia Tyskiego Chóru Mieszanego Presto Cantabile pod dyrekcją Dominiki Kawiorskiej. 

grudzień 2010 - koncert kolęd w wykonaniu Chóru Pr
Koncert kolęd w wykonaniu Chóru Presto Cantabile w MMTy - grudzień 2010 · fot.


Koncert odbędzie się 27 grudnia o godzinie 17.00. - Będzie to już ostatnie wydarzenie, organizowane przez Muzeum Miejskie w Tychach w przestrzeni przy ul. Katowickiej 9. Koncertem kolęd i pastorałek zakończymy naszą obecność w tym miejscu - informują organizatorzy. - Koncerty kolęd w wykonaniu chóru organizowaliśmy od 2009 roku. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności, która tłumnie przybywa by posłuchać kolęd i wspólnie z chórem je śpiewać.

Tyski Chór Mieszany Presto Cantabile powstał w styczniu 2008 r. Repertuar zespołu obejmuje utwory religijne i świeckie od renesansu do muzyki współczesnej. Zespół jest finalistą Rybnickiej Jesieni Chóralnej i laureatem XIX Tyskich Wieczorów Kolędowych.

W tym roku chór wykona kolędy i pastorałki: „Jezus Malusieńki", „Zaśnij Dziecino", „Zaśpiewam Jezuskowi", „Radość dziś nastała", „Niemowlątko na słomie".

Wstęp jest wolny, nie ma konieczności rezerwacji miejsc.

43-100 Tychy
ul. Plac Wolności 1

tel. 32 718 20 22

BM / tychy.info, źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA