Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 20 lutego 2019
  • 1 marca 2019

[ZDJĘCIA] Spotkanie z Andrzejem Grabowskim w tyskiej Mediatece

W środę, 27 lutego w Bibliotece Głównej w Tychach odbyło się niezwykłe spotkanie z Andrzejem Grabowskim - aktorem teatralnym i filmowym, artystą kabaretowym.

Spotkanie z Andrzejem Grabowskim w tyskiej Mediatece - 27.02.2019 · fot.


Ma coś, czego zazdrościć mogą mu rzesze ludzi - nie boi się wystąpień publicznych. Dowiódł tego podczas spotkania z licznie zgromadzoną w Mediatece publicznością, którą uraczył opowieścią o pracy aktora oraz słuszną porcją anegdot nie tylko z filmowego planu.

Nie mogło też zabraknąć rozmów i pytań o najbardziej znaną rolę Andrzeja Grabowskiego, którą gra od prawie dwudziestu lat - postać Ferdynanda Kiepskiego. Bohatera "Świata według Kiepskich" jedni uwielbiają, inni nie znoszą, sam aktor chyba się już do niego przyzwyczaił. I choć niektórzy koledzy po fachu czy widzowie do dziś nie wybaczyli Andrzejowi Grabowskiemu przyjęcia "takiej" roli, on nie dał się zaszufladkować, wciąż bierze udział w różnych projektach teatralnych i filmowych i nadal jako aktor potrafi zaskoczyć.

BM / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA