Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 5 marca 2019
  • 14 marca 2019

Oscarowe pokazy w Klubie Wilkowyje MCK

Za nami:

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy wszystkich miłośników kina do Klubu Wilkowyje MCK.

14 marca,o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i dorosłych na pokaz Oscar Animated Shorts: Animacje. Wstęp na oba pokazy wolny.

Klub Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94, tel. (32) 227-26-22, 691-770-344, e-mail: klub@mck.tychy.pl.

Nagroda Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie filmu. Najważniejsi przedstawiciele branży filmowej od lat 30. nie zapominają uhonorować również krótkiego metrażu, który stanowi istotną część amerykańskiej kinematografii.

Podczas tegorocznego rozdania nagród konkursu o jej złotą statuetkę zawalczy 17 filmów krótkometrażowych w 3 kategoriach: film animowany, aktorski i dokumentalny. Mimo że rzadziej wspominane w mediach niż filmy pełnometrażowe, krótkie produkcje prezentują równie istotne, inspirujące historie w innowacyjnej formie.
Oscar Nominated Shorts 2019 to świetna okazja, by przyjrzeć się najlepszym produkcjom krótkometrażowym na świecie, skumulowanym w wyjątkowe doświadczenie filmowe.

Oscarowe pokazy w Klubie Wilkowyje MCK

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA