Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 1 października 2019
  • 3 października 2019

Coco Chanel, ikona stylu - spotkanie z cyklu To jest sztuka w Andromedzie

Za nami:

Bohaterka kolejnej odsłony cyklu „To jest sztuka” to postać, o której słyszał naprawdę każdy. Była ona prawdopodobnie najbardziej wpływową projektantką mody w historii świata.

Coco Chanel


Wyjątkowa moc jej nazwiska działa do dziś - produkty nim sygnowane to wciąż towary luksusowe i pożądane wśród eleganckich kobiet. Dla kariery Coco Chanel istotne były dwie rzadko brane pod uwagę rzeczy: po pierwsze, zaczęła pracować w swoim fachu bardzo wcześnie, po drugie zaś - żyła naprawdę długo. Co prawda popularność i status królowej mody zyskała już w młodości, ale to w dojrzałych latach udało jej się zbudować wokół siebie legendę ekscentryczki będącej nie tyle kreatorką mody, co prawdziwą wizjonerką.

O tej, która kobiety ubrała w „małą czarną” i zapach nr 5, posłuchacie już 3 października, o godzinie 17.00 w Pasażu Kultury Andromeda. Wstęp wolny.

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA