Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 20 listopada 2017
  • 23 listopada 2017

SPS 2.0 Comedy Club prezentuje: Jacek Stramik i Tomasze

Za nami:

W czwartek, 23 listopada w ramach SPS 2.0 Comedy Club pojawi się prawdziwa PE-TAR-DA! A właściwie Petard, bo to mężczyzna jest - równouprawnienie w języku powinno działać w obie strony.O kim mowa? Jacek Stramik!

Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.

Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą.

Występował na 4 Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock 2016. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki", Comedy Central "Comedy Club"), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netflksie.Wcześniej na scenie zobaczymy Tomka Gieferta, który tego dnia będzie również prowadził imprezę.

Tomek Giefert - Uchodźca z Podkarpacia. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab. Obdarzony niezwykle plastyczną mimiką. Człowiek oksymoron. Sympatyczny, złośliwy, spokojny, wybuchowy i taki jest jego stand-up. Doświadczenie zdobywał na licznych scenicznych deskach, głównie sosnowych. Finalista 2. ogólnopolskiego festiwalu Antrakt Stand-Up Fest.Wpadnie do nas również świeży narybek krakowskiej komedii Tomek Machnicki:

Tomek pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Później o tych trudach opowiada na scenie. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP "Tylko dla dorosłych". Nie wygrał jeszcze żadnego konkursu i nie zdobył żadnej nagrody. Wierzy, że to się zmieni. Zna też inną osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona. Zawsze chciał dzielić się z ludźmi swoim spojrzeniem na świat. Stand-upowa scena daje mu ku temu okazję.

23 listopada, godz. 20.00

Wstęp: 10 zł (przedsprzedaż oraz studenci/uczniowie) / 15 pln (dorośli na wejściu). Rezerwacje poprzez wiadomość prywatną lub na adres sps2.0@outlook.com.

Klub otwarty od 18:00
22:00 - 00:00 dance&chill
happy hours: 22:00-23:00 (piwo/shot 4 pln)

SPS 2.0 European Artistic Center


43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26

kom. 692015661REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA