Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 5 grudnia 2017
  • 7 grudnia 2017

SPS 2.0 Comedy Club: Patryk Czebańczuk i Kamil Ozimiński

Za nami:

Tym razem zobaczymy w akcji Patryka Czebańczuka. Jako support wystąpi Kamil Ozimiński. Dwaj mocni zawodnicy, którzy skradną wam serca swoimi żartami i charyzmą. Parę innych rzeczy pewnie też skradną, w końcu są z Łodzi. Zapraszamy!

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 19.00. Imprezę poprowadzi Damian Skóra stand-up. Wstęp w przedsprzedaży oraz dla studentów i uczniów kosztuje 15 złotych, zaś w dniu wydarzenia i dla dorosłych - 20 zł. Rezerwacji można dokonywać poprzez wiadomość prywatną lub na adres: sps2.0@outlook.com.

Klub będzie otwarty od godziny 18.00. W godzinach 21.00-00.00 - dance&chill, zaś od 21.00-23.00 happy hours (piwo/shot 4 zł).

Wszystkich chętnych na wystąpienie w ramach open-mic zapraszamy do zgłaszania się przez wiadomość prywatną na profil klubu. Sprawdź się podczas 5 minut na scenie i odbierz darmowe piwo!

Patryk Czebańczuk - komik z miasta Łodzi, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Charyzmatyczny, pewny siebie, nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu. W swoich występach zawsze stara się skłonić widza do myślenia. Jedni go kochają za to, że jest dobrym komikiem, drudzy go nienawidzą za to, że jest dobrym komikiem. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na roastach Michała Wiśniewskiego, Karola Paciorka i Tego typa Mesa.Kamil Ozimiński - założyciel i członek Stand-Up Łódź, dzięki ogromnej szczęce okrzyknięty nieślubnym synem Jacka Gmocha. Człowiek, który uważa, że nie ma tematu, z którego śmiać się nie można i dlatego w jego repertuarze one-linerów znajdą się żarty, które są przeznaczone niekiedy dla widzów o dużym dystansie do świata.43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26

kom. 692015661REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA