Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2019
  • 23 sierpnia 2019

„Playmobil. Film” z Multikinem zapraszają do wspólnej zabawy

Od 23 sierpnia w kinach sieci Multikino pojawi się kipiąca od akcji i humoru animacja „Playmobil. Film”. Oprócz doskonałej zabawy Multikino zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodami są zestawy klocków Playmobil o wartości 1000 złotych!

Po raz pierwszy w historii słynne zabawki Playmobil ruszają na podbój kin w pełnometrażowym filmie animowanym! Za przeniesienie małych ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: „Kraina Lodu” i „Zaplątani”. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Julię Kamińską, Tomka Karolaka i Marcina Dorocińskiego.

Zapowiada się świetna zabawa - i to nie tylko podczas projekcji filmu! Multikino przygotowało bowiem specjalny konkurs, w którym nagrodą są zestawy klocków Playmobil (uwaga - każdy o wartości ok. 1000 złotych). Wystarczy kupić bilet z kartą Rodzina do Kina, wypełnić formularz na multikino.pl/konkursplaymobil i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki Playmobil. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal - wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę Playmobil. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa.

Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki - Delem, agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem i odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów Playmobil nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów - od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe - trzeba tylko uwierzyć w siebie!

„Playmobil. Film”


43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA