Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 24 października 2019

Multikino: przedsprzedaż biletów na "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na ostatni rozdział opowieści dziejącej się dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Kup bilet już dziś i nie przegap kinowego wydarzenia roku! „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” na ekrany wejdą 19 grudnia. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Przenieś się do odległej galaktyki i obejrzyj ekscytujący finał nowej trylogii Gwiezdnych Wojen! Po „Przebudzeniu Mocy” i „Ostatnim Jedi” przyszła pora na „Skywalker. Odrodzenie”!

Widzowie na wielkim ekranie zobaczą ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz... humoru!W związku z długo wyczekiwaną premierą Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA