Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 13 listopada 2019
  • 17 listopada 2019

W Tychach trwają poszukiwania seniorów z pasją

Ruszyła trzecia edycja organizowanego przez fundację Internationaler Bund Polska konkursu „Seniorzy z pasją 2019”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach, w których laureaci otrzymają odpowiednio tytuł „Seniora z Pasją 2019” oraz „Seniorki z Pasją 2019”. O zaszczytne miano laureata mogą ubiegać się osoby, które skończyły 60 lat, mieszkają na terenie Tychów i w swojej codziennej aktywności wyróżniają się nieprzeciętnym działaniem na rzecz środowiska lokalnego, poprawy jakości życia seniorów oraz integracji wewnątrz i międzypokoleniowej.

Zgłoszenie kandydata do konkursu może przysłać każda osoba fizyczna, organizacja pozarządowa lub instytucja publiczna z terenu miasta Tychy. Zgłoszeń konkursowych dokonywać należy do dnia 18 listopada poprzez wypełnienie i złożenie lub przysłanie na adres fundacji właściwie wypełnionego formularza. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej: www.ib-polska.pl lub w wersji papierowej w siedzibie FUNDACJI IB POLSKA ul. Edukacji 11, Tychy (KLUB SENIORA PLATYNA).

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w dniu wręczenia nagród zwycięzcom, podczas uroczystej gali „Seniorzy z Pasją 2019”, której termin podany zostanie po zakończeniu prac konkursowych na stronie internetowej fundacji. Serdecznie zapraszamy do wskazania swoich kandydatów do tytułu.

Konkurs finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Tychy w ramach programu: „Prowadzenie programu na rzecz aktywności osób starszych, zapobiegającego wykluczeniu społecznemu.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA