Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 29 listopada 2019
  • 1 grudnia 2019

Poranki za 10 zł w Multikinie z kartą Rodzina do Kina

Za nami:

30 listopada oraz 1 grudnia w sieci Multikino w ramach Poranków najmłodsi kinomani zobaczą „Basię 3” oraz „Psi patrol”. Dla posiadaczy karty Rodzina do Kina pokazy Poranków w tych dniach będą w cenie 10 zł za bilet!

Poranki za 10zł w Multikinie z kartą Rodzina do Ki


W sobotę i w niedzielę seanse rozpoczną się o godzinie 10:00. Bilety na Poranki za 10zł można nabyć w kasie kin oraz na stronie www.multikino.pl po okazaniu lub zakupie karty Rodzina do Kina. W zależności od lokalizacji kina repertuar może być inny. Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie szczegółów projekcji Poranków na stronie www.multikino.pl

„Basia 3” to trzecia odsłona przygód pięcioletniej dziewczynki znanej wielbicielom kultowej serii książek. Tym razem Basia zmaga się z bałaganem, dodatkowymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie oraz przygotowuje się do Świąt. Dzięki Basi otoczenie wokół zmienia się na lepsze. Natomiast „Psi patrol" pokazuje przygody ośmiorga bohaterskich szczeniąt, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem ruszają na pomoc zwierzakom w potrzebie. Bajki zawsze kończą się dobrze, a dzieci przy okazji zabawy uczą się odpowiedzialności.

Karta Rodzina do Kina uprawnia do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Dzięki karcie każdy bilet jest w cenie biletu dziecięcego. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA