Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 3 grudnia 2019
  • 5 grudnia 2019

„Jak poślubić milionera” premierowo w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Za nami:

„Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Już 5 grudnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć na wielkim ekranie Multikina.

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedzi na te pytania 5 grudnia poznają uczestniczki pokazu filmu w ramach „Kina na Obcasach”.

Poza Małgorzatą Sochą panie zobaczą na wielkim ekranie między innymi: Mikołaja Roznerskiego, Michała Malinowskiego, Małgorzatę Kożuchowską, Justynę Steczkowską i Julię Wieniawę.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 5 grudnia o godz. 19.00 w tyskim Multikinie. Partnerem grudniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Bilety na „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

„Jak poślubić milionera” premierowo w ramach cyklu


43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA